Arthouse

Arthouse – sklep z żaluzjami, roletami, markizami …

O nas

Nowoczesne przesłony okienne – zewnętrzne i wewnętrzne

Jako firma stawiamy na zewnętrzne i wewnętrzne przesłony okienne. Jest to pierwszy krok do profesjonalnego montażu, dzięki któremu zapomnisz o niesłownych fachowcach i problemach z użytkowaniem naszych produktów. Wysokiej jakości komponenty, zaawansowana technologia oraz nasze wieloletnie doświadczenie sprawiają, że nasze realizacje służą przez lata.

Oddajemy w ręce klientów rozbudowaną ofertę przesłon okiennych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie dopasowane do konkretnych potrzeb i oczekiwań. Realizujemy na terenie Wielkopolski standardowe projekty oraz zamówienia na osłony zewnętrzne i wewnętrzne na wymiar. Za każdym razem łączymy profesjonalizm wykonania z wysokiej jakości estetyką, dzięki czemu klienci otrzymują najwyższej jakości, dopracowany produkt.

Pomoc w wyborze przesłon okiennych 

Wiemy, jak trudno podjąć decyzję, które przesłony okienne zamontować w domu, mieszkaniu lub biurze w Poznaniu – ilość produktów może być przytłaczająca. Trafiają do nas klienci z własną wizją i wtedy działamy tak, by tę wizję zrealizować. Są jednak osoby, które potrzebują wsparcia i profesjonalnej porady. Wówczas przychodzimy z pomocą. Dzięki nam dowiesz się, jakie zewnętrzne lub wewnętrzne przesłony okienne sprawdzą się u Ciebie najlepiej. Montujemy m.in. plisy, żaluzje drewniane i aluminiowe, rolety rzymskie, shuttersy, rolety materiałowe oraz moskitiery – masz więc pewność, że znajdziesz w naszej ofercie to, czego potrzebujesz.

Terminowy montaż osłon wewnętrznych i zewnętrznych

Nawet wysokiej jakości rolety i żaluzje nie pomogą, jeśli montaż zostanie źle wykonany. To właśnie dlatego współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi pracownikami, którzy łączą specjalistyczną wiedzę i zaangażowanie w każdy projekt. Dzięki temu  przesłony okienne służą naszym klientom latami. Stawiamy na szybką i terminową realizację zamówień oraz elastycznym podejściem do każdego projektu. To pozwala naszym klientom zapomnieć o złych doświadczeniach z fachowcami.

Zanim jednak zamontujemy Państwa wymarzone przesłony okienne, wykonujemy dokładny pomiar i  bezpłatnie wyceniamy, co pozwala uniknąć błędów w późniejszych etapach projektu. Z pewnością docenisz również to, że zostawiamy czyste miejsce pracy po zakończonej instalacji przesłon.

Na pierwszym miejscu stawiamy Klienta

Niezależnie od tego, na które osłony wewnętrzne lub zewnętrzne się zdecydujesz, możesz liczyć na nasze zaangażowanie. Wychodzimy z założenia, że przesłony okienne mają służyć naszym klientom, dlatego w każdym zamówieniu uwzględniamy wszelkie uwagi i wskazówki, podpowiadając również optymalne dla klienta rozwiązania. Jednocześnie dbamy o to, by żaluzje i rolety były dostępne w przystępnych cenach, udowadniając, że dobry produkt nie musi kosztować majątku.

4.4
Rated 4.4 out of 5
Średnia ocen użytkowników to 4.4 na podstawie 46 głosów
Excellent78%
Very good7%
Average2%
Poor2%
Terrible11%

2 lata gwarancji

Profesjonalne doradztwo i 2 lata gwarancji

Bezpłatny pomiar

Darmowa wycena - produkty na wymiar i zamówienie

Najwyższa jakość

Gwarantujemy najwyższą jakość materiałów i fachowy montaż

ArtHouse

Wierzbięcice 39 lok 19
61-558 Poznań
NIP: 7842130511
Tel: 535948692
Mail: biuro@rollety.pl

Skontaktuj się z nami

+48 535948692
lub

Wyślij zapytanie

W naszej ofercie znajdziesz