Arthouse

Arthouse – sklep z żaluzjami, roletami, markizami …

Żaluzje drewniane na wymiar Poznań

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych żaluzji poziomych drewnianych na wymiar. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie i szybki montaż w konkurencyjnej cenie – żaluzje drewniane retro 25/50/70mm i bambus 25 mm. Nasze usługi świadczymy na terenie Poznania i okolic.


Żaluzje drewniane na wymiar z montażem w Poznaniu i okolicach

Oferujemy żaluzje poziome drewniane oraz bambusowe na wymiar, które doskonale sprawdzą się zarówno do kuchni, łazienki, jak i do sypialni – wszędzie tam, gdzie niezbędna jest skuteczna ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem.

W zamian otrzymujesz naturalny wygląd oraz funkcjonalne wyposażenie mieszkania, domu lub biura w Poznaniu lub okolicach. Płynną regulację ilości światła w pomieszczeniu umożliwia wygodny sznurek lub elektryczny mechanizm – wspólnie dobierzemy najdogodniejsze dla Ciebie rozwiązanie.

Zanim jednak zamontujemy drewniane rolety poziome wewnętrzne, dokonujemy bezpłatnego pomiaru oraz wyceny, aby jak najdokładniej przeprowadzić montaż. Produkty, z których korzystamy, wykonane są z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu możesz liczyć na długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie żaluzji drewnianych.

Wyślij zapytanie do naszego zespołu, a wspólnie ustalimy szczegóły zlecenia. 

2 lata gwarancji

Profesjonalne doradztwo i 2 lata gwarancji

Bezpłatny pomiar

Darmowa wycena - produkty na wymiar i zamówienie

Najwyższa jakość

Gwarantujemy najwyższą jakość materiałów i fachowy montaż

ArtHouse

Wierzbięcice 39 lok 19
61-558 Poznań
NIP: 7842130511
Tel: 535948692
Mail: biuro@rollety.pl

Skontaktuj się z nami

+48 535948692
lub

Wyślij zapytanie

W naszej ofercie znajdziesz