Arthouse

Arthouse – sklep z żaluzjami, roletami, markizami …

Markizy balkonowe i tarasowe

Markizy balkonowe

Markiza balkonowa i tarasowa to rodzaj osłony służący do ochrony balkonu przed promieniami słonecznymi oraz deszczem, szczególnie w okresie letnim. Mechanizm działania i obsługa markizy o niewielkim wysięgu oraz niedużej szerokości są na tyle proste, iż poradzi z nią sobie każdy po przestudiowaniu instrukcji obsługi.

 

Markiza balkonowa

Wszystkie nasze markizy montujemy na zewnątrz budynków a chronią nie tylko balkon, ale i wnętrze pomieszczenia przed nadmiernym nagrzaniem.

W naszej ofercie posiadamy trzy rodzaje markiz:

Markiza balkonowa rozporowa

Markiza balkonowa rozporowa jest to najprostsza i najlżejsza konstrukcja jaką posiadamy w ofercie. Po sezonie można ją złożyć i schować do garażu czy piwnicy. Z uwagi lekkość konstrukcji jest markiza rozporowa jest stosunkowo delikatna i zaleca się jej złożenie przed większym wiatrem czy deszczem.

Markiza balkonowa pionowa

Markiza balkonowa pionowa jest doskonałym rozwiązaniem jeśli chcemy osłonic się od wścibskiego oka sąsiadów lub też zasłonić pomieszczenie przed nadmiernym przegrzaniem. Markiza ta wyróżnia się niskim kosztem oraz prostym mechanizmem działania i montażu tak samo jak tradycyjne rolety.

Markiza balkonowa poręczowa

Markiza balkonowa poręczowa jest to markiza z ramionami mocowanymi bezpośrednio do poręczy balustrad. Ramiona zapewniają wsparcie o konstrukcję balkonu. Na nich mocowane są  solidne haki, do których przyczepiona jest belka z materiałem – w przypadku markizy mowa o dwóch belkach, górnej i dolnej.

Zalety markiz na balkon:

  • Zaciemnia i wychładza balkon i pomieszczenie zaciemniane.
  • Pozwala zrezygnować z tradycyjnych rolet wewnętrznych, których funkcją jest przesłonienie okna przed promieniami słonecznymi.
  • Chroni powierzchnie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
  • Poprawia estetykę budynku oraz z pomieszczeń osłanianych.

Markizy tarasowe

Markizy tarasowe to osłony zewnętrzne montowane nad balkonem lub tarasem, których główną funkcją jest zacienienie chronionej przestrzeni i uchronienie jej przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzaniem.

Osłony te cieszą się coraz większą popularnością. Doskonale sprawdzają się jako ochrona przed słońcem i upałem, ale także stanowią ciekawy element dekoracyjny.

Markiza tarasowa

Zalety markiz na taras:

  • Osłona przed deszczem i promieniowaniem UV.
  • Osłona przed nadmiernym nagrzewaniem się tarasu.
  • Obniża temperaturę w pomieszczeniach osłoniętych.
  • Tworzy wyjątkowy klimat w osłanianym miejscu.


Usługi montażu ogrodowych markiz tarasowych i na balkon świadczymy w takich miastach jak Poznań, Gniezno, Luboń, Puszczykowo, Tarnowo Podgórne, Pobiedziska, Suchy Las, Swarzędz oraz Kórnik.

Zapraszamy do kontaktu!

2 lata gwarancji

Profesjonalne doradztwo i 2 lata gwarancji

Bezpłatny pomiar

Darmowa wycena - produkty na wymiar i zamówienie

Najwyższa jakość

Gwarantujemy najwyższą jakość materiałów i fachowy montaż

ArtHouse

Wierzbięcice 39 lok 19
61-558 Poznań
NIP: 7842130511
Tel: 535948692
Mail: biuro@rollety.pl

Skontaktuj się z nami

+48 535948692
lub

Wyślij zapytanie

W naszej ofercie znajdziesz