Arthouse

Arthouse – sklep z żaluzjami, roletami, markizami …

Rolety materiałowe

ROLETY W KASECIE Z PROWADNICAMI

Rolety wolnowiszące

Spośród wewnętrznych osłon okiennych, rolety materiałowe w Poznaniu są bezkonkurencyjne. Dlaczego? Zastosowanie wysokogatunkowych tkanin sprawia, że skutecznie zaciemniają pomieszczenie i rozpraszają światło słoneczne. Szeroki wybór materiałów z kolei pozwala uzyskać odpowiedni poziom nasłonecznienia w zależności od tego, czy rolety zostaną zamontowane w salonie, sypialni czy kuchni. Wewnętrzne rolety materiałowe montują wyłącznie doświadczeni specjaliści, dzięki czemu masz pewność, że zlecenie zostanie wykonane profesjonalnie. 

Wewnętrzne rolety materiałowe z montażem – Poznań i okolice

Dobrze przemyślany system rolet materiałowych jest nie tylko częścią aranżacji pomieszczenia, ale przede wszystkim skutecznym sposobem na regulację poziomu nasłonecznienia. Z tego względu oferujemy kilka możliwości, dzięki czemu bez problemu wybierzesz najlepsze dla siebie rozwiązanie (lub z naszą małą pomocą, jeśli zajdzie taka potrzeba):

  • rolety w kasecie z prowadnicami, a w tym rolety dachowe, rolety dzień/noc oraz rolety Fantazja z bogatym wzornikiem,
  • rolety wolnowiszące, do których zaliczamy rolety wielkogabarytowe, w kasecie oraz sterowane pilotem. 

Okienne rolety materiałowe to bezinwazyjne rozwiązanie, które przy odpowiednim montażu, będzie spełniało swoją funkcję przez długie lata – szczególnie jeśli będą regularnie czyszczone. Dysponujemy bogatą kolekcją wzorów i barw tkanin, dzięki czemu można tworzyć unikalne aranżacje wnętrz. Realizujemy zlecenia na wymiar, wcześniej dokonując bezpłatnej wyceny i pomiaru. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych i biznesowych z takich miejscowości jak: Poznań, Luboń, Tarnowo Podgórne, Swarzędz, Puszczykowo, Kórnik, Pobiedziska oraz Suchy Las. Zapomnij o niesłownych fachowcach i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.

2 lata gwarancji

Profesjonalne doradztwo i 2 lata gwarancji

Bezpłatny pomiar

Darmowa wycena - produkty na wymiar i zamówienie

Najwyższa jakość

Gwarantujemy najwyższą jakość materiałów i fachowy montaż

ArtHouse

Wierzbięcice 39 lok 19
61-558 Poznań
NIP: 7842130511
Tel: 535948692
Mail: biuro@rollety.pl

Skontaktuj się z nami

+48 535948692
lub

Wyślij zapytanie

W naszej ofercie znajdziesz