Arthouse

Arthouse – sklep z żaluzjami, roletami, markizami …

Rolety zewnętrzne na wymiar

Rolety zewnętrzne to funkcjonalne rozwiązanie zwiększające bezpieczeństwo Twojego domu lub firmy w Poznaniu – możesz się jednak obawiać, że trafisz na firmę, która wykonuje zlecenia nieterminowo oraz w sposób niedokładny. Jest to zrozumiałe, ale decydując się na współpracę z nami, masz pewność, że rolety zewnętrzne zostaną zamontowane poprawnie, a sam montaż będzie poprzedzony dokładnym pomiarem. Na terenie Poznania i okolic realizujemy zarówno standardowe projekty, jak i zlecenia na wymiar – w ofercie dostępne są rolety (żaluzje) elewacyjne, podtynkowe oraz naokienne.

Profesjonalny montaż rolet zewnętrznych – Poznań i okolice

Jesteśmy specjalistami i podchodzimy do każdego zlecenia kompleksowo, dlatego oferujemy okienne rolety zewnętrzne nie tylko w dobrej cenie, ale również z montażem na terenie Poznania. Zapewniamy także bezpłatny pomiar oraz wycenę, dzięki której poznasz ostateczny koszt inwestycji, który z pewnością nie nadwyręży Twojego konta bankowego.

Wspólnie wybierzemy zewnętrzne rolety antywłamaniowe jak najlepiej dostosowane do obiektu, w którym mają być zamontowane, co pozwoli osiągnąć doskonały efekt wizualny – równie istotny jak bezpieczeństwo i ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem.

Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych z takich miejscowości jak Poznań, Gniezno, Luboń, Swarzędz czy Tarnowo Podgórne. Z naszą pomocą zapomnisz o nieudolnych fachowcach, dlatego zdecyduj się na profesjonalny montaż rolet zewnętrznych, tym samym nadając elewacji nowoczesny charakter.

2 lata gwarancji

Profesjonalne doradztwo i 2 lata gwarancji

Bezpłatny pomiar

Darmowa wycena - produkty na wymiar i zamówienie

Najwyższa jakość

Gwarantujemy najwyższą jakość materiałów i fachowy montaż

ArtHouse

Wierzbięcice 39 lok 19
61-558 Poznań
NIP: 7842130511
Tel: 535948692
Mail: biuro@rollety.pl

Skontaktuj się z nami

+48 535948692
lub

Wyślij zapytanie

W naszej ofercie znajdziesz