Arthouse

Arthouse – sklep z żaluzjami, roletami, markizami …

Plisy Poznań

Masz dosyć niesłownych profesjonalistów? Doskonale to rozumiemy, dlatego nie składamy obietnic bez pokrycia – klientom z Poznania oferujemy plisy wyłącznie od sprawdzonych producentów. Żaluzje, które z sukcesem powróciły na salony, to sprawdzone i praktyczne rozwiązanie nie bez powodu cenione w poprzednich dekadach. Plisy są nie tylko proste w obsłudze, ale również prezentują się znacznie lepiej niż na zdjęciach sprzed lat. Realizujemy zlecenia standardowe oraz na wymiar – między innymi w Poznaniu oraz Gnieźnie. 

Plisy okienne na wymiar – Poznań i okolice

Rolety plisowane są uniwersalnym rozwiązaniem – można je montować we wnękach, oknach, także tych dachowych oraz w pomieszczeniach o nietypowych kształtach. Do najważniejszych zalet żaluzji tego typu należą:

  • uniwersalność, która pozwala zamontować osłony w wielu miejscach, także w ogrodach zimowych,
  • samohamujący mechanizm umożliwiający ustawienie plis na dowolnej wysokości,
  • możliwość zastosowania niestandardowych rozwiązań, między innymi poprzez łączenie różnych materiałów w jednej osłonie,
  • płynna praca rolet. 

Usługi montażu plis okiennych wykonujemy na zlecenie klientów indywidualnych oraz biznesowych, na terenie takich miejscowości jak Poznań, Gniezno, Luboń, Tarnowo Podgórne, Swarzędz, Puszczykowo, Kórnik, Pobiedziska oraz Suchy Las. Zanim jednak dojdzie do instalowania rolet, bezpłatnie przeprowadzamy dokładny pomiar oraz przedstawiamy wycenę. 

Decydując się na usługi naszej firmy, od samego początku znasz zasady współpracy, masz pewność, że montaż plis zostanie zrealizowany terminowo i bez zbędnych komplikacji. Jeżeli oczekujesz sprawnej obsługi na wysokim poziomie, wypełnij formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie, zadzwoń lub napisz maila – wówczas ustalimy szczegóły niezbędne do dalszych działań.

2 lata gwarancji

Profesjonalne doradztwo i 2 lata gwarancji

Bezpłatny pomiar

Darmowa wycena - produkty na wymiar i zamówienie

Najwyższa jakość

Gwarantujemy najwyższą jakość materiałów i fachowy montaż

ArtHouse

Wierzbięcice 39 lok 19
61-558 Poznań
NIP: 7842130511
Tel: 535948692
Mail: biuro@rollety.pl

Skontaktuj się z nami

+48 535948692
lub

Wyślij zapytanie

W naszej ofercie znajdziesz