Arthouse

Arthouse – sklep z żaluzjami, roletami, markizami …

Żaluzje na wymiar Poznań

Każdy z nas ma za sobą współpracę z niesłownymi fachowcami, dlatego nic dziwnego, że szukasz firmy, która zamontuje poziome żaluzje drewniane lub aluminiowe w sposób profesjonalny i dotrzymując ustalonych terminów. Zanim przejdziemy do montażu w Poznaniu, bezpłatnie wykonujemy dokładny pomiar oraz dokonujemy wyceny – takiej, która satysfakcjonuje obie strony. Innymi słowy, dbamy o naszych klientów na każdym etapie współpracy, ponieważ zależy nam na tym, by poziome żaluzje drewniane lub aluminiowe doskonale sprawdziły się w Twoim domu lub w firmie.  Dzięki nam przekonasz się, jak pracuje zaufany wykonawca. 

Żaluzje poziome aluminiowe

Żaluzje poziome drewniane

Solidne żaluzje poziome – drewniane i aluminiowe

Szerokie żaluzje poziome to ekonomiczne rozwiązanie, które charakteryzuje się klasycznym, schludnym wyglądem – co więcej, żaluzje są wyjątkowo łatwe w czyszczeniu, co docenią osoby, które nie chcą poświęcać dodatkowego czasu na czasochłonne sprzątanie. Wspólnie dopasujemy kolor i materiał, z jakiego będą żaluzje poziome, dzięki czemu doskonale wpasują się w dotychczasową aranżację wnętrz (lub uzupełnią nowy wystrój). Profesjonalny montaż wykonujemy na terenie takich miast jak Poznań, Luboń, Tarnowo Podgórne, Swarzędz, Puszczykowo, Kórnik, Pobiedziska, Suchy Las oraz Gniezno. Zarówno żaluzje drewniane, jak i aluminiowe, które znajdują się w naszej ofercie, wykonane są z materiałów wysokiej jakości – jest to zatem bezpieczna inwestycja na lata. 

Montaż żaluzji poziomych – dlaczego my?

Specjalizujemy się w montażu żaluzji poziomych wewnętrznych oraz na taras, dlatego możesz liczyć na nasze wsparcie przy wyborze najlepszego rozwiązania dla Twojego domu lub firmy w Poznaniu. Korzystamy wyłącznie z żaluzji sprawdzonych producentów, którzy na pierwszym miejscu stawiają jakość i funkcjonalność – dzięki temu możliwe jest długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie produktu. Montujemy zarówno żaluzje poziome wewnętrzne, jak i na taras, ponieważ dostosowujemy się do Twoich potrzeb. Realizujemy również zlecenia na żaluzje pionowe. Skontaktuj się z nami, a wspólnie ustalimy szczegóły!

2 lata gwarancji

Profesjonalne doradztwo i 2 lata gwarancji

Bezpłatny pomiar

Darmowa wycena - produkty na wymiar i zamówienie

Najwyższa jakość

Gwarantujemy najwyższą jakość materiałów i fachowy montaż

ArtHouse

Wierzbięcice 39 lok 19
61-558 Poznań
NIP: 7842130511
Tel: 535948692
Mail: biuro@rollety.pl

Skontaktuj się z nami

+48 535948692
lub

Wyślij zapytanie

W naszej ofercie znajdziesz