Arthouse

Arthouse – sklep z żaluzjami, roletami, markizami …

OSŁONY WEWNĘTRZNE

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych osłon wewnętrznych na wymiar. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie i szybki montaż w konkurencyjnej cenie na plisy, żaluzje poziome, rolety materiałowe, rolety rzymskie i shuttersy. Nasze usługi świadczymy na terenie Poznania i okolic.

Oferujemy osłony wewnętrzne na wymiar z profesjonalnym montażem na terenie Poznania i okolic. Gwarantujemy szybkie i solidne wykonanie w konkurencyjnej cenie. Asortyment obejmuje plisy, żaluzje poziome, rolety materiałowe, rolety rzymskie oraz shuttersy. Każdy z produktów pochodzi od zaufanych dostawców, dzięki czemu masz pewność, że montujemy trwałe osłony wewnętrzne, wykonane z dobrych jakościowo materiałów. Usługi świadczymy na terenie takich miast jak Poznań, Gniezno, Kórnik, Pobiedziska, Suchy Las, Puszczykowo, Tarnowo Podgórne, Swarzędz oraz Luboń.

Osłony wewnętrzne – skuteczna ochrona przed słońcem

Decydując się na nowoczesne osłony wewnętrzne na okna, możesz liczyć na bezpłatny pomiar oraz wycenę – dokładny pomiar wykonują wykwalifikowani pracownicy. Profesjonalna obsługa towarzyszy naszym klientom na każdym etapie zlecenia, dzięki czemu masz pewność, że zostanie zrealizowane terminowo i bez przykrych niespodzianek. Do montażu wykorzystujemy wewnętrzne przesłony okienne od najlepszych producentów, co stanowi gwarancję długiego użytkowania. Skutecznie zabezpieczą wnętrze Twojego domu lub biura przed promieniami słonecznymi, jednocześnie stanowiąc estetyczny element wyposażenia. 

Masz dosyć niesłownych fachowców, którzy obiecują nowoczesne osłony przeciwsłoneczne psujące się w krótkim czasie? Umów się na bezpłatny pomiar i wycenę, a wykonamy dla Ciebie profesjonalny montaż przesłon wewnętrznych na okna –  solidnie i bez zbędnych komplikacji. Zlecenia realizujemy na terenie Poznania i okolic. Zapraszamy do kontaktu!

2 lata gwarancji

Profesjonalne doradztwo i 2 lata gwarancji

Bezpłatny pomiar

Darmowa wycena - produkty na wymiar i zamówienie

Najwyższa jakość

Gwarantujemy najwyższą jakość materiałów i fachowy montaż

ArtHouse

Wierzbięcice 39 lok 19
61-558 Poznań
NIP: 7842130511
Tel: 535948692
Mail: biuro@rollety.pl

Skontaktuj się z nami

+48 535948692
lub

Wyślij zapytanie

W naszej ofercie znajdziesz